Biz Kimiz ?
Anasayfa        Kurumsal
AR-GE

Yatırım öncesi çalışmalarımızda yaptığımız en önemli tespit, piyasada bilinen ve klasikleşmiş piliç dönerini daha değişik ve çok farklı bir yöntemle sunabilmenin getireceği başarı olmuştur.
Bu tespit doğrultusunda sektörün daha önce üretmediği %100 piliç but etinden döner üretimini gerçekleştirdik. Bu bilindik anlamda ürün inovasyonun ilk maddesi idi.

Daha sonra, sektörün üretmediği ve bilmediği bir ürünü piyasada tutundurabilmenin olası zorluklarını değerlendirdiğimizde de, sunumunun da tarafımızdan yapılması konusunda fikir üreterek kendi satış noktalarımızı kurduk. Sektörün klasik “ Porsiyon”,“Ekmek arası” ve “Sandviç” sunumları dışında, farklı bir sunum ve tatlandırmanın beğeni kazanacağına olan inancımızla özel üretilen lavaşlarda ve rendelenmiş kaşar peyniri ile ürünümüzü tüketicilerimize sunduk. Bu sunum ve çeşnilendirme ön görümüzle örtüştüğünde de başarıda arkasından gelmeye başladı. Pazarlama inovasyonumuz amacına ulaşmıştı.

Satınalma, üretim ve sevkiyat çalışmalarımızı da ürün parti bazında ve otomasyon takip sistemi ile yaptığımızdan, olası bir şikayette anında ve doğru bir tespitleme ile müdahale şansına sahip olduk.

Franchise noktalarımızın imarı için önceleri taşeron firmaları kullanan şirketimiz daha sonra inşaat ve kurulum departmanını kurarak dış alım sistemini, iç üretim şekline dönüştürmüş ve işyeri kurulumu dönemlerinde yaşanan birçok olumsuzluğu ortadan kaldırmıştır.

Bölge müdürlüklerinin kurulması ile de saha ve organizasyon hakimiyetimiz en üst seviye ulaşmıştır.

Lezzet ve sunum farklılığımızın müşterilerimizce çok beğenilmesi bizleri daha da fazla araştırma ve çalışmaya sevk ettiğinden halen farklı üretimler yapma noktasında çalışmalarımız devam etmektedir.

Bu konuda ki önceliğimizde, satış noktalarımızdan bu ürünlerimizi alan müşterilerimize aynı lezzeti evlerinde de sunmak ve bunun içinde pişirilmiş ve ambalajlanmış ürünlerimizi 2016 Ağustos ayından itibaren piyasaya çıkarmaktır.

 

E - Bülten Üyeliği