Biz Kimiz ?
Anasayfa        Kurumsal
Başarı Öykümüz

Yaklaşık iki yıl, yatırımı düşünülen döner sektörü ve üretimi ile ilgili araştırma ve çalışmalar yapan şirketimiz, yatırım kararımızın netleşmesi ile sektöre çok hızlı bir girişle ilk önce üretim yeri yatırımını gerçekleştirmiştir. Hemen akabinde sektör taleplerini değerlendirmeye almıştır.

Oluşan talepler ve sektörün diğer üreticilerinin analizinde, yapılması gerekenlerin mevcut durumdan çok daha farklı olması fikri netleşince de, daha önce hiç denenmemiş ve farklı olmanın yaratacağı ayrıcalık ile daha çabuk bir büyüme gerçekleştirileceği düşüncesi doğrultusunda %100 Tavuk But etinden geleneksel Türk Döneri üretimine başlanmıştır.
Daha önce hiç üretilmemiş olan bu ürünün, potansiyel alıcılara pazarlanması yerine kendi satış noktalarımızda doğrudan tüketicilere ulaştırılması için de perakende satış noktaları kurulmaya başlanmıştır. Açılan satış noktalarımızda, büyük çap ve miktarlı üretilen dönerlerimiz müşterilerimizce “Paşa gibi döner” ifadesi ile dillendirildiğinde de, bu ürün markamız “PAŞA DÖNER” olarak tescillendirilmiştir.
Başlangıçta 5 olan şube sayımız, ürünün tanıtılması ve farklı sunum şekilleri ile tüketicilerimiz tarafından çok beğenilmiş ve şube sayımız 2012 yılında 16’ya, 2013 yılında 37’ye ve 2014 yılında 65’e ve 2015 yılsonu itibari ile de 90’a yükselmiştir.

Paşa Döner markamızdaki başarımız, sektörden gelen talepler doğrultusunda bizi “Vezir Döner” markası ile ikinci bir ürün üretmeye yöneltmiştir. Tavuk But ve Göğüs etinden üretilen bu endüstriyel tip ürünümüz de, sektörde talep eden müşterilerimiz aracılığı ile 500’e yakın noktada tüketicilere ulaştırılmaktadır. Ayrıca “Vezir Döner” markamızla da şubeleşme çalışmalarımız çerçevesinde toplam da 6 şubeye ulaşılmıştır. Bu hızlı büyüme hareketimizde, şirketimizin öz kaynak yatırımları ile birlikte gelen talepler doğrultusunda franchise çalışmalarımızda etkili olmaktadır.

Kısa sürede gerçekleştirilen bu durum, hem TOBB, hem Ulak ve hem de Avrupa Birliği Tüketiciler Derneğince olumlu değerlendirilip markalarımız global arenada 140 ülkeye akredite edilmiş ayrıca da tüm tüketicilere tavsiye edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. Aynı kuruluşlar markalarımıza “Altın Marka” sertifikaları da vermiştir.

TOBB’un Türkiye 100 değerlendirmesinde, şirketimiz kendi sektöründe 1. ve tüm sektörlerde de 8. sırayı almış ve çok kısa zamanda kazanılması çok zor olan haklı bir başarıya imza atmıştır.
Bunların dışında tüm çalışma, üretim, yönetim, kalite, helal sertifikalarımız yanında ülkemizde ilk ve tek olarak TSE TAVUK DÖNER Ürün Standart sertifikasına da sahip olan şirketimiz ilk günkü azim, kararlılık ve heyecanla büyümeye devam etmektedir.

Paşa Döner markamızla 2015 yılı, aylık ortalama satışımız 350 ton, Vezir Döner markalı endüstriyel döner satışımız da ortalama aylık 100 ton olarak gerçekleşmiştir.

 

E - Bülten Üyeliği